PRZYCZEPY

Spełnij swoje marzenie – wakacje z domem w drodze

Więc jeśli marzysz o podróżowaniu z przyczepą to dobrze trafiłeś. Przyczepy nasze to produkty o nowoczesnej stylistyce i najwyższej jakości- będziesz się czuł w niej komfortowo i bezpiecznie. Każdy z modeli można skonfigurować indywidualnie i wyposażyć w taki sposób aby wypoczywać w miłej atmosferze. Proponujemy zakup najlepszych przyczep w naszej firmie.

Firma Dethleffs należy do najbardziej znanych marek producentów kamperów i przyczep kempingowych. Od lat jej produkty cieszą się wielkim zainteresowaniem, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i dbałością o estetykę znajdują wielu nabywców.

Idea firmy Dethleffs pozostaje przez wszystkie lata niezmienna- „Dethleffs to przyjaciel rodziny”. Każda przyczepa i samochód kempingowy tej marki od projektu do wykonania jest wyrazem powyższej filozofii. Jako młoda i nowoczesna firma postanowiliśmy podążać tą drogą i postawiliśmy sobie za cel stworzenie w Polsce "Rodziny Dethleffs", składającej się z klientów, pracowników firmy oraz partnerów handlowych.

Innowacja przez tradycję. To nasze motto. Dzięki wielu innowacyjnym pomysłom i sprytnym rozwiązaniom, przyczepy kempingowe Dethleffa są jeszcze lepsze.

ZOBACZ OFERTĘ
Zobacz ofertę